Dobre samopoczucie, energia na cały dzień i większa efektywność to tylko nieliczne skutki dobrego snu, jaki zapewnić może odpowiednio dobrany materac. Jego wybór polega przede wszystkim na dopasowaniu materaca do indywidualnych preferencji użytkownika oraz łóżka w sypialni. Jednym z bardziej uniwersalnych modeli, które zagwarantują jednocześnie wysokiej jakości sen jest materac Hilding Conga. Dlaczego? 

Poznaj wnętrze Hilding Conga

Wybierając materace do spania w pierwszej kolejności patrzy się na rodzaj wkładu. Wyjątkowe właściwości posiada innowacyjna, stworzona przy pomocy nowoczesnych technologii pianka, która jest wyjątkowo lekka, miękka i trwała. To właśnie ona znalazła się we wnętrzu materaca piankowego Hilding Conga. Jednak pianki różnią się między sobą właściwościami, a w Hilding Conga zastosowano:

  • piankę wysokoelastyczną HR – odpowiada za sprężystość, wytrzymałość oraz odporność na odkształcenia, jednocześnie zapewniając stabilne podłoże dla kręgosłupa,
  • piankę Velvet Touch – posiada niemalże identyczne właściwości, jak pianka wysokoelastyczna HR,
  • piankę Visco – reaguje na temperaturę oraz nacisk ciała użytkownika, dzięki czemu jest w stanie idealnie dopasować się do anatomicznej budowy ciała,
  • piankę FloFom – podobnie jak pianka termoelastyczna Visco reaguje na temperaturę ciała użytkownika, jednak posiada właściwości chłodzące, które wspomagają regenerację mięśni.

Wyjątkowe właściwości Hilding Conga

Uniwersalny materac do każdej sypialni - dowiedz się więcej o Hilding CongaHilding Conga oferuje swoim użytkownikom komfort oraz efektywny sen, który wynika z zastosowania odpowiednio dopasowanych pianek. To właśnie one umożliwiają odpowiednią stabilizację kręgosłupa oraz odpowiadają za prawidłową regenerację mięśni. Dzięki temu idealnie sprawdzą się jako podłoże do spania dla osób aktywnych. Jednak to nie wszystko, ponieważ jak wszystkie materace Hilding został wyprodukowany z materiałów bezpiecznych dla zdrowia i niewywołujących alergii. Dodatkowo zadbano, aby powietrze mogło swobodnie przepływać i stworzono specjalne nacięcia oraz profilowania. Czym jeszcze wyróżnia się Hilding Conga?

  • jest materacem odwracalnym, co oznacza, że obie jego strony są przystosowane do użytkowania, a regularne obracanie zwiększa trwałość,
  • posiada dwie twardości, czyli po jednej stronie zastosowano piankę o twardości H2, a po drugiej – H3,
  • został przystosowany do stelaży z możliwością regulacji nachylenia podgłówka i podnóżka,
  • ubrano go w pokrowiec Cashmere, który wykazuje właściwości antyalergiczne oraz pochłaniające wilgoć.

Hilding Conga to idealny materac do każdej sypialni. Posiada szereg uniwersalnych cech, z których każdy może skorzystać, a ponadto dba o prawidłową higienę snu. W ten sposób każdy użytkownik wyśpi się w komfortowych warunkach oraz będzie z pełnią sił wkraczał w nowy dzień.