Jeśli nadal nie znalazłeś odpowiedniego materaca i tracisz nadzieję, że kiedykolwiek Ci się to uda, to koniecznie przeczytaj artykuł o nowoczesnym i funkcjonalnym materacu Hilding Conga.

Aż cztery innowacyjne pianki

Hilding Conga to materac, do którego produkcji wykorzystano aż cztery pianki o różnych właściwościach. Dwie z nich są niezwykle elastyczne i odznaczają się zróżnicowaną twardością, dzięki czemu materac zapewni wsparcie ciała podczas snu. Zostały one wyprofilowane w siedmiu strefach twardości, co pomaga w równomiernym rozłożeniu ciężaru ciała na powierzchni całego materaca. Produkt wzbogacono o dodatkowe wkładki w strefie ramion. Do jednej strony materaca użyto pianki Visco, a do drugiej – chłodzącej FloFom. Reagują one na ciepło i minimalizują napięcie i przykre bóle, występujące w strefie ramion, karku oraz barków. Dodatkowo, pianka FlexiFoam wykazuje działanie chłodzące i termoregulujące – z tego powodu idealnie sprawdzi się latem. Z kolei Visco to idealne rozwiązanie na zimę, z powodu jej właściwości rozgrzewających.

Hilding Conga - nowoczesny materac dla wymagającychIdealny materac dla aktywnych

Jeśli jesteś osobą aktywną i uprawiasz sporty to na pewno oczekujesz, że materac, na którym śpisz pomoże Ci w regeneracji mięśni po wymagającym treningu. Hilding Conga został wyprodukowany z pianek HR, które cechują się niebywałą elastycznością, sprężystością i wytrzymałością. Sprawi to, że twój kręgosłup oraz całe ciało będzie amortyzowane i odciążone podczas wypoczynku. Jego konstrukcja została starannie przemyślana i zaplanowana, by materac mógł zapewnić Ci optymalne odprężenie po całym dniu. Hilding Conga jest dwustronny, a każda ze stron odznacza się inną twardością. Dzięki temu, będziesz mógł dopasować produkt do twoich aktualnych potrzeb. Osoby, które trenują zauważyły znaczną różnicę w jakości ich snu, gdy zdecydowały się na zakup tego produktu.

Gwarancja najwyższej jakości

Materace Hilding zostały nagrodzone certyfikatem Oeko-Tex Standard 100, co oznacza, że do ich produkcji nie wykorzystano żadnych substancji, które mogłyby w negatywny sposób wpływać na zdrowie czy samopoczucie użytkownika. Hilding Conga to produkt o najwyższej jakości, zapewniający Ci maksymalne bezpieczeństwo. Ponadto, jest to świetne rozwiązanie dla osób, które cierpią na alergię, ponieważ produkt nie zawiera żadnych surowców potencjalnie alergogennych. Na pewno zdajesz sobie sprawę, jak ważna jest higiena snu. Pokrowiec materaca Hilding Conga możesz w prosty sposób zdjąć i wyprać w temperaturze do 40 stopni Celsjusza. Ponadto, wykazuje on właściwości antyalergiczne, izoluje przed zimnem i potrafi wchłaniać do 40% wilgoci z otoczenia. Cashmere jest niezwykle jedwabisty i miły w dotyku, a jego jakość jest nienaganne.

Zobacz, jakie materace do spania możemy Ci zaoferować. Gwarantujemy, że decydując się na produkt Hilding Conga, zyskasz wysokiej jakości materac, zapewniający Ci długi i regenerujący sen.

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/