Twoja kanapa jest nierówna? A może materac główny z czasem się odkształcił, co znacznie obniżyło komfort snu? Takie sytuacje się zdarzają, ale wcale nie oznaczają, że trzeba inwestować w nowe, kosztowne podłoże. W takich sytuacjach świetnie sprawdza się Hilding Tenor – piankowy materac nawierzchniowy o wspaniałych właściwościach.

Hilding Tenor – najważniejsze właściwości

Wiele osób jest uprzedzonych do podłoży nawierzchniowych. Wynika to prawdopodobnie z tego, że wydaje się, że nic nie dają, nie mają takich właściwości jak zwykły materac i nie warto w nie inwestować. Nic bardziej mylnego! Są to produkty znacznie tańsze niż główny, dobry jakościowo wyrób. Hilding Tenor charakteryzuje się średnią twardością i jest dedykowany głównie osobom, którym zależy na wyrównaniu powierzchni na łóżku lub kanapie. W jego wnętrzu znajduje się pianka wysokoelastyczna FloFom, która wykazuje właściwości termoregulacyjne i chłodzące. Oznacza to, że latem będzie przyjemnie chłodzić i zapobiegać przegrzewaniu się. Należy mieć na uwadze również fakt, iż reaguje na temperaturę ciała użytkownika, dzięki czemu optymalnie podpiera kręgosłup, zapewnia odprężenie i przyczynia się do efektywnej regeneracji mięśni. Dlaczego w takim razie nie skorzystać z takiej opcji, skoro mają wiele zalet?

Funkcjonalność na pierwszym miejscu

Hilding Tenor - ratunek na nierówne powierzchnieBardzo ważne jest to, aby materac tego typu był funkcjonalny – mowa tutaj przede wszystkim o łatwości w przechowywaniu. Hilding Tenor jest produktem elastycznym. Oznacza to, że można go bezproblemowo rolować, co znacznie ułatwia transport i przechowywanie. Podatność na zwijanie jest przydatna przede wszystkim wtedy, gdy produkt jest używany na rozkładanej kanapie. Po przespanej nocy bez obaw można go w ten sposób przechować w szafie lub w innym, mniej widocznym pomieszczeniu. Takie rozwiązanie ma jeszcze jedną zaletę: materac nawierzchniowy Tenor może być stosowany na stelażach z możliwością regulacji nachylenia zagłówka i podnóżka. Warto wspomnieć, że wszystkie materace Hilding to produkty sprawdzone o bardzo wysokiej jakości – z tego powodu model Tenor został objęty 15-letnią gwarancją, która obejmuje odkształcenia i nieprawidłową pracę materaca. To podłoże to zakup, który sprawdzi się przez wiele lat.

Doskonały wybór dla alergików

Wyrób został stworzony w taki sposób, aby mógł służyć również tym osobom, które są wrażliwe na wszelkiego rodzaju alergeny. Wkład jest wentylowany, a materiały zastosowane w jego produkcji są antyalergiczne – te dwie cechy skutecznie hamują rozwój roztoczy, kurzu i bakterii. Pokrowiec Tencel jest naturalny, wykonany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Taka tkanina nie wywołuje podrażnień i doskonale reguluje poziom wilgotności materaca. Warto wspomnieć o zamku rozdzielczym, który umożliwia szybkie i łatwe zdjęcie pokrowca oraz wypranie go w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.

Nieważne, czy to rozkładana kanapa jest odpowiedzialna za nieprzyjemny ból pleców o poranku, czy kilkuletni materac po upływie gwarancji zaczął się odkształcać. Hilding Tenor to produkt najwyższej jakości, który z pewnością wyrówna każdą powierzchnię i pozytywnie wpłynie na jakość snu.

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/