Jeśli długo pracujesz albo trenujesz sport, to zapewne często bywasz zmęczony. Szybkie tempo życia wymaga wypoczynku i snu w komfortowych warunkach. W tym celu potrzebny będzie Ci solidny materac, który ukoi obolałe mięśnie i da wytchnienie znużonym stopom. W tym artykule przedstawimy zalety materaca termoelastycznego Hilding Salsa. Przeczytaj i przekonaj się, czy ten produkt spełni Twoje oczekiwania.

Czym wyróżniają się materace VISCO Hilding Salsa?

Kuszą Cię piankowe, termoelastyczne materace, ale nie wiesz, jaki materac visco wybrać? Materace visco Hilding Salsa wytwarzane są z dwóch rodzajów pianek: zewnętrznej warstwy z termoelastycznej pianki visco i bazy z pianki wysokoelastycznej Flexifoam. Pianka visco reaguje na ciepło ciała użytkownika, przejmuje je i delikatnie ugina się pod jego ciężarem. Przystosowuje się do pozycji śpiącego, otulając go miękko i pobudzając krążenie krwi. Pianka visco nie uciska na ciało, dlatego ma właściwości przeciwodleżynowe. Sam materac można stosować razem z regulowanym stelażem, co jest znakomitym rozwiązaniem w łóżkach dla osób obłożnie chorych. Materac jest oczywiście wygodny także dla zdrowych użytkowników. Zachwycą się nim osoby, które mają problem z bezsennością, czy z zespołem niespokojnych nóg, bo wreszcie nie będą musiały przekręcać się z boku na bok przed zaśnięciem. Jeśli obawiasz się, że ten model materaca będzie zbyt miękki, a Ty nie lubisz zapadać się w gąbce, to nie przejmuj się. Warstwa pianki Flexifoam wyposażona w 7 stref twardości skutecznie stabilizuje całą tę konstrukcję i znakomicie podpiera każdą część ciała. Nie przenosi drgań po zmianie pozycji partnera, dlatego model ten jest odpowiedni dla par o dużej różnicy wagi.

Termoelastyczne materace do spaniaMaterace visco Hilding Salsa określone są symbolem H3, a to oznacza, że należy je zaliczyć do grupy materacy twardych. Najwygodniej będzie na nich osobom ważącym od 80 do 100 kg. Całość tej starannie dopracowanej konstrukcji dopełnia zdejmowalny pokrowiec Tencel lub Velvet, przy czym kupujący może sobie wybrać spośród tych dwóch rodzajów ochraniaczy. Ten pierwszy wykonany z wiskozy odprowadza wilgoć z dala od skóry. Drugi z kolei powstał w oparciu o innowacyjną technologię Purotex i zawiera mikrokapsułki z probiotykami, które stopniowo uwalniają się zwalczając wszelkie alergeny. O wysokiej jakości materaca Hilding Salsa świadczy fakt, że produkt ten posiada kilka certyfikatów, nadanych przez zewnętrzne jednostki, które nadzorują proces produkcji.  Materac visco Hilding Salsa uzyskał status wyrobu medycznego w klasie I. Produkt otrzymał też certyfikat jakości Szwajcarskiego Instytutu AEH oraz certyfikat OEKO-TEX, nadawany wyrobom wytwarzanym z poszanowaniem zasad ochrony środowiska. Te wszystkie certyfikaty świadczą o tym, że Hilding Anders to producent, który naprawdę dba o zdrowie i wygodę swoich klientów. Jego oferta obejmuje nie tylko materace piankowe, ale również kieszeniowe, lateksowe, hybrydowe i nawierzchniowe. Hilding produkuje także dla takich marek, jak Curem, Sleepmed czy Galaxy. Jeśli już przekonałeś się, że materac visco Hilding Salsa to właściwy wybór, to teraz zdecyduj, jaki rozmiar materaca Hilding Salsa wybrać?

W jakim rozmiarze możemy nabyć materac VISCO Hilding Salsa?

Materace visco Hilding Salsa dostępne są w różnych rozmiarach. Do łóżek pojedynczych można kupić materac 80×200 lub 90×200. Jeśli sypialnia jest wystarczająco duża, to warto ustawić szerokie łóżko i kupić materac visco 120×200. Do łóżka podwójnego można dopasować materac o szerokości 140, 160 lub 180 cm. Pamiętaj, aby przed kupnem materaca zmierzyć stelaż łóżka. Materace visco 120×200 cm sprawdzą się w przypadku osób z dużą nadwagą oraz chorych leżących, których na przykład trzeba przekręcać do zmiany opatrunku. A gdzie można szybko kupić takie produkty? Dobry materac 120×200 kupisz online w sklepach wysyłkowych na stronach  sleepinghouse.pl lub sennamaterace.pl.

Kto najwięcej zyska wybierając materac VISCO Hilding Salsa do swojej sypialni?

Wszyscy, którzy żyją intensywnie, a więc pracują fizycznie, trenują sport, tańczą nie tylko salsę. Jeśli pracujesz za biurkiem, lub po prostu bolą Cię często plecy, to materac visco Hilding Salsa pomoże Ci zadbać o kręgosłup. Ze względu na przeciwodleżynowe właściwości materac visco Hilding Salsa można polecić osobom leżącym wskutek choroby lub po wypadku i wymagającym opieki oraz rehabilitacji. Na materacu tym wyśpią się wygodnie i wypoczną seniorzy oraz wszystkie osoby z nadwagą. Dobrej jakości materac visco trzyma ciepło, a pokrowce są przytulne i miłe w dotyku. Zadowoleni będą więc użytkownicy cierpiący na bezsenność i marznięcie w nocy.