Człowiek średnio w łóżku spędza ⅓ swojego życia i właśnie dlatego podłoże, na jakim śpimy, ma szczególne znaczenie dla naszego zdrowia oraz samopoczucia. Dzieje się to za sprawą zapewniania efektywnego snu, który umożliwia dogłębną regenerację mięśni i umysłu, a także prawidłowego wspierania kręgosłupa pozwalającego na zachowanie jego fizjologicznych krzywizn. W jaki sposób są w stanie zadbać o to materace Hilding?

Dlaczego warto spać na materacach od Hilding Anders?

Obecnie na rynku jednym z najlepszych producentów materacy jest Hilding Anders. Wytwarzane materace są tworzone z myślą o zapewnieniu nam zdrowego oraz regenerującego snu, za który odpowiada kilka czynników. Składają się na nie:

  • ergonomia, która zapewnia dopasowanie się materaca do kształtu naszego ciała oraz odpowiednie podparcie kręgosłupa,
  • mikroklimat wnętrza, który jest niekorzystny dla pleśni i grzybów poprzez odprowadzające wilgoć komponenty, które dodatkowo umożliwiają lepszą cyrkulację powietrza,
  • higiena i czystość, którą zastosowane rozwiązania pomagają utrzymać,
  • trwałość i wytrzymałość, dzięki której możemy cieszyć się długą żywotnością materaca.

Materace od Hilding Anders – dlaczego warto je kupić?Warto wiedzieć, że materace od Hilding Anders można spotkać pod własnymi markami jak Hilding czy Curem, ale także pod markami firm trzecich takich jak Agata Meble czy Black Red White. Do mniejszych partnerów należą Pan Materac, Senpo oraz EMBE Sp. z o.o., dla którego stworzono innowacyjne produkty SleepMed. Co warto o nich wiedzieć?

 

Czym są materace medyczne SleepMed?

Materace SleepMed klasyfikowane są jako produkty medyczne z uwagi na swoje właściwości prozdrowotne, a ich bezpieczeństwo oraz jakość potwierdza certyfikat jakości AEH. Oprócz pozytywnego oddziaływania na zdrowie materace te cechują się możliwością regulacji twardości, dzięki czemu każdy z nas indywidualnie może dopasować podłoże do swoich aktualnych potrzeb i preferencji. W każdym z modeli zastosowano technologię Airforce zwiększającą przepływ powietrza we wnętrzu materaca. Wśród produktów SleepMed można wyróżnić zarówno materace sprężynowe, jak i materace piankowe, które w swoim składzie posiadają wysokiej jakości innowacyjne pianki wysokoelastyczne i termoelastyczne. Należy wspomnieć, że materace SleepMed to również materace ortopedyczne – zapewniają niebywały komfort, wygodę oraz w optymalny sposób podpierają kręgosłup. Warto zaznaczyć, że materace te nie ulegają odkształceniom. Produkty SleepMed pomagają w działaniach profilaktycznych, ale polecane są także osobom schorowanych w celu uśmierzenia bólu w czasie snu. Jesteś zainteresowany ich zakupem? Sklepy z materacami SleepMed znajdziesz w każdym większym mieście!

Materace od Hilding Anders to produkty, które z pewnością warto rozważyć szukając materaca, który zapewni nam zdrowy o komfortowy sen. Jeśli w dodatku zależy nam na szczególnych właściwościach prozdrowotnych, wówczas oczekiwania te zaspokoją z pewnością materace SleepMed umożliwiając dogłębny odpoczynek całego ciała.