Jeśli stoisz przed ważną decyzją, jaką jest zakup odpowiedniego materaca, na pewno zastanawiasz się, jaki wybór będzie najlepszy. Najważniejsza w tym przypadku jest wysoka jakość, dzięki której zyskamy pewność, że zakupiony produkt będzie nie tylko służył jako miejsce do relaksu, ale też realnie wpłynie na nasze zdrowie i prawidłową postawę ciała. Z tego względu najczęściej wybieranym producentem materacy jest Hilding Anders – lider na rynku zarówno polskim, jak i zagranicznym.

Historia producenta Hilding Anders

Dla każdego, kogo interesuje skąd wywodzi się i jak powstała ceniona oraz ulubiona marka materacy wielu Polaków, ciekawym faktem będzie kilka słów na temat historii. Rozpoczęła się ona w 1939 roku w prywatnym warsztacie Hildinga Anderssona, w którym tworzył swoje pierwsze produkty. Miejscem pracy było południe Szwecji, a biznes był całkowicie rodzinny. Następną osobą, która przejęła pasję i zaangażowanie, był syn Hildinga – Olle. Całość wypracowanej metody uzupełnił o innowację oraz skuteczne działania, dzięki czemu marka rozrosła się w szybkim tempie. Dziś produkty Hilding możemy kupować w wielu sklepach aż w 60 krajach na świecie. Dbałość o komfort użytkowników oraz o wygodny sen z uwzględnieniem prawidłowej postawy ciała pozwoliła grupie Hilding Anders na objęcie stanowiska lidera w swojej branży.

Materace Hilding – dlaczego warto?

Materace Hilding, czyli inwestycja w swoje zdrowieMarka została wprowadzona do Polski w 2001 roku, kiedy to Hilding Anders rozpoczął współpracę z polskimi oddziałami sklepu IKEA. Na początku była to jedyna droga umożliwiają zakup producenta, jednak po dwóch latach powstała marka własna, czyli Hilding. Wszystkie produkty wchodzące w skład oferty Hilding Anders to gwarancja najwyższej jakości wykonania. Jest to nieodłączne i nierozerwalne połączenie tradycji z innowacyjnymi technologiami przy jednoczesnej dbałości o środowisko. Każdy materac jest ukłonem w stronę klientów, którzy zdecydowali się na zakup produktów Hilding i wyrazili swoje opinie oraz potrzeby. Marka nas słucha, dzięki czemu powstają coraz to nowsze rozwiązania stworzone specjalnie z myślą o wymaganiach użytkowników.

Linia medyczna SleepMed

Jedną z innowacji wyprodukowanych przez Hilding Anders na potrzeby poznańskiego dystrybutora EMBE Sp. z o.o. jest linia wyrobów medycznych SleepMed. To produkt, który spełni nawet najwyższe oczekiwania, jednocześnie dbając o maksymalne zadowolenie. Sprawdzi się przede wszystkim u osób borykających się z problemami z kręgosłupem – pozwala na regenerację mięśni, pozwalając na utrzymanie prawidłowej postawy w trakcie snu. Materace piankowe SleepMed zostały stworzone z termoelastycznej pianki VitaRest, która dostosowuje się do ciała użytkownika. Natomiast materace ortopedyczne są stosowane w przypadku rehabilitacji, dzięki czemu usprawniają powrót do zdrowia klientów.

Zdrowie mamy jedno, dlatego warto w nie inwestować na każdym etapie życia. Materace Hilding pozwalają cieszyć się najwyższą jakością snu oraz komfortem podczas odpoczynku. Warto odwiedzić sklepy z materacami SleepMed, by sprawdzić, który z produktów będzie idealny dla nas.