Rynek sypialniany potrafi bardzo zaskoczyć wielkością i szerokością asortymentu. W sklepach i na stronach internetowych stale pojawiają się nowe, coraz bardziej funkcjonalne rozwiązania, których celem jest usatysfakcjonowanie dzisiejszych konsumentów. Jednymi z najnowszych są materace naturalne, które z pewnością odnajdą się w Twojej sypialni. 

Materace naturalne – czym różnią się od standardowych?

Pierwsze pytanie, jakie nasuwa się większości osób słyszących o materacach naturalnych to to, czym tak naprawdę różnią się one od standardowych modeli. To, czym się różnią, to przede wszystkim materiały, z których zostały wykonane. Co ważne, nie wszystkie z nich są inne – zmianie nie uległy na przykład doceniane przez wielu miłośników snu sprężyny kieszeniowe, które sprawiają, że podłoże zaczyna być niesamowicie wygodne i elastyczne punktowo. Z czego niezwykłego jest zatem zbudowany materac naturalny, taki, jak na przykład Hilding Mistral?

  • Mata kokosowa to warstwa, której głównym zadaniem jest podwyższenie twardości podłoża, a w efekcie zapewnienie znakomitego komfortu snu osobom o większej masie ciała. Jest produkowana ze skorupy orzecha kokosowego wulkanizowanego naturalnym lateksem, dlatego nie powoduje alergii, jest niesamowicie przewiewna, a ponadto zaskakująco trwała i elastyczna. Podwyższa ponadto trwałość materaca, dlatego można z niego korzystać latami.
  • Pianka Naturalis jako innowacyjny surowiec nasączony naturalnym olejkiem rycynowym. Płyn ten efektywnie wspiera organizm dzięki swojemu silnemu działaniu przeciwbakteryjnemu, przeciwbólowemu i nawilżającemu.
  • Pianka HR Bio jest z kolei nasączona naturalnym olejkiem sojowym zastępującym chemiczne związki wewnątrz podłoża do snu.

Poznaj właściwości modelu Hilding Mistral

Hilding Mistral - podłoże do snu, dzięki któremu pokochasz materace naturalneCzym wyróżnia się wspomniane podłoże do snu? Przede wszystkim siedmio-strefową budową, która sprawia, że każda część ciała jest podparta w sposób indywidualny! Jak wiadomo, innego podparcia potrzebuje głowa, innego uda, a jeszcze innego stopy. 7 stref twardości pozwala na to, by ciało regenerowało się zdecydowanie szybciej po dużym wysiłku, a użytkownik odczuwał komfort na bardzo wysokim poziomie. Niezaprzeczalnym atutem modelu Hilding Mistral jest również pokrowiec Linen, który go pokrywa. Jest stworzony z połączenia lnu i bawełny organicznej, dzięki czemu daje poczucie luksusu i funkcjonalności.

Dla kogo materace naturalne?

Materace naturalne to podłoża do snu, które idealnie sprawdzą się niemal dla każdego. Są to wyroby, które absolutnie nie tracą na jakości przez wykorzystanie naturalnych surowców, a wręcz przeciwnie. Hilding Mistral to propozycja twarda, dlatego jest polecana przede wszystkim dla osób o nieco większej masie ciała oraz tych, którzy preferują sen na twardszym podłożu. Eksperci twierdzą, że jest to dobra propozycja również dla par (także tych o dużej różnicy wagowej). Wygoda dwóch osób o różnych potrzebach jest możliwa dzięki siedmio-strefowym sprężynom, które pozwalają uniknąć tzw „efektu fali”. Zmiana pozycji jednej osoby nie powoduje odkształcenia materaca na całej powierzchni, a jedynie w miejscu nacisku, dzięki czemu druga osoba nie odczuwa ruchów partnera. Wspomniany materac naturalny to doskonała propozycja również dla tych osób, które cierpią z powodu bólu kręgosłupa i chciałyby zminimalizować te dolegliwości.

Jeśli zależy Ci na wysokim komforcie snu, nie czekaj – wybierz materace naturalne od znanego producenta i ciesz się niespotykanym komfortem użytkowania.

Materac Mistral, jak i wszystkie materace marki Hilding znajdują się w ofercie sklepu SleepingHouse.
W ofercie tego internetowego studia snu znajdują się materace we wszystkich popularnych rozmiarach takich jak:
Materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm. Jest to autoryzowany sklep producenta Hilding Anders.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/